Kurs
Malzemeler

Seviye Yetiştirme Programı Detayları

Genel olarak A1 seviyesinde İngilizce eğitime başlayanlar; bireysel özellikleri, dile yatkınlıkları, eğitim, sosyal çevre, yaş vb. faktörler gözetmeksizin bir grupta birleştirilir.

Tabi bunun aynı zamanda ekonomik faktörlerden kaynaklanan mecburiyetleri vardır. Fakat ileride girilmesi düşünülen bir Akademik Sınav için pek bir faydası yoktur ve genelde bu tip eğitimlerin ömrü 2 hafta ile maksimum 3 ay arasındandır.

Biz Akademik Sınavlar olarak yukarıda bahsedilen bütün faktörleri göz önünde bulundurarak eğitimlerimizi bireysel yürütüyoruz.

Tamamen öğrencinin ihtiyaçları ve gelişim hızına göre değişen ve esnek saatlerde uygulanan eğitimlerimiz sonucunda öğrenci çok kısa zamanda girmek istediği akademik sınava yönelik teknik, taktik, ipucu ve diğer gerekli bilgiler ile donatılmış bir biçimde hazırlanmaktadır. Bu hem zaman hem de para tasarrufu demektir.

Akademik Sınavlar web sayfamız tamamen yenilikçi ve geliştirilebilir bir altyapıya sahiptir ve %100 cep telefonları ile uyumlu çalışmaktadır.

Kullanıcı dostu bir alt yapıya sahip olan eğitim platformumuzu kullanırken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Eğitimlerimiz genellikle kur başına 24-30 saat arası değişmektedir. Bu süre öğrencinin gelişim hızı, bilgisi, çalışma temposuna göre azalıp artabilmektedir.

Bununla birlikte eğitimcilerimiz size süreç boyunca danışmanlık yapmakta ve sizin ilerlemenizi devamlı takip etmektedirler. Sadece sizinle değil, yaş grubunuza göre aileniz ile birlikte çalışmalar yaparak bu eğitimlerden maksimum verim almanızı sağlamaktayız . Sizin hangi seviyede olduğunuzun hiç bir önemi yok. Her bir kur ortalama 24-30 saat arası sürmektedir. Bununla birlikte eğitimcilerimiz size süreç boyunca danışmanlık yapmakta ve sizin ilerlemenizi devamlı takip etmektedirler.

** A1 Seviyesinde bir öğrencinin B2 Seviyesine gelmesi genel olarak 96 Saat ile 120 Saat arasında değişmektedir.

Bu tamamen öğrencinin ilerleme hızı ile ilgilidir. Bu süre belirtilen tablodan daha az da olabilir.Sadece sizinle değil, yaş grubunuza göre aileniz ile birlikte çalışmalar yaparak bu eğitimlerden maksimum verim almanızı sağlamaktayız . Sizin hangi seviyede olduğunuzun hiç bir önemi yok. Her bir kur ortalama 24-30 saat arası sürmektedir.

SeviyeSüre
A1 – A2 Seviye24-30 Saat
A2 – B1 Seviye24-30 Saat
B1 – B1+ Seviye24-30 Saat
B1+ – B2 Seviye24-30 saat
  

Öğrenci ilk olarak kurumumuz tarafından hazırlanan Diagnostic Testi almakta ve seviyesi belirlenmekte ve öğrencinin eğitimi belirlenen seviyeden başlatılmaktadır.

İngilizce Sınavlara Seviye Yetiştirme Programı ile ilgili bu bölümde;

  • Eğitim ile ilgili genel bilgilere ulaşacaksınız
  • Danışmanlık hizmeti alacaksınız
  • Uluslararası Akademik Sınavların yapısını tanıyacaksınız
  • Akademik  Sınavlar için çok faydalı olacak videolarımızdan bazılarını izleyeceksiniz
  • Örnek sınavları PDF formatında indirip kendinizi deneyebileceksiniz
  • Bölüm içerisinde yer alan ve tamamen Akademik Sınavlar© tarafından geliştirilmiş Diagnostic Test ile TOEFL veya başka sınavlara hazır olup olmadığınızı test edebileceksiniz

Bununla beraber kısa bir hatırlatma TOEFL eğitimlerimize katılan öğrencilerimiz bizden TOEFL-IBT sınavının birebir aynısı olan online deneme sınav olma hakkını kazanmaktadır.