Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
50
Başlayın

Hangi sınava girmek isterseniz isteyin aklınızda acaba ben bu sınava hazır mıyım sorusu mutlaka vardır. İşte Akademik Sınavlar’ın hazırladığı Diagnostic Test ile kendininizi kolayca test edebilir ve nerelerde eksiğiniz var öğrenebilirsiniz.

Diğer seviye tespit sınavlarının aksine Diagnostic Test sizin ne bildiğinizi ölçmez. bu testteki amaç A1 seviyesinden C1 seviyesine kadar her düzeyde soru sorulara seviye ve konu eksikleri tespit edilerek nerelerde eksiğiniz var onlara bakılır. Sizlere iletilecek kapsamlı değerlendirme raporu ile sınavınıza hazırlanırken %100 bilinçli bir hazırlığın içine girer eksiklerinizi bilerek çalışıp, başarıya kesin olarak ulaşırsınız.

Lütfen Dikkat !

Sınavımıza giren herkes ücretsiz konuşma sınavına ve geri bildirimine hak kazanmaktadır. Konuşma sınavı özellikle IELTS ve TOEFL sınavına girecek öğrenciler için çok önemli olmaktadır. O yüzden kaydolurken lütfen doğru bir telefon numarası ile kaydolmayı unutmayınız ve posta kutunuzu kontrol ederek gönderdiğimiz aktivasyon e-postasını onaylayınız.

Sınavı satın almak için için SATIN AL düğmesine tıkladığınızda online satış bölümümüze yönlendirileceksiniz. Online satış bölümündeki tüm parasal işlemler Türkiye’nin %100 güvenilir ödeme kuruluşu olan PAYTR üzerinden gerçekleşmektedir. Ödemelerinizi dilediğiniz kredi kartı yada banka kartı ile ve arzu ederseniz 9 aya kadar vade farklı taksitli olarak yapabilirsiniz. Sistemimizde finansal manada hiç bir veri tutulmamaktadır.

Kurs İçerik