-50%

250,00

Sınav ile ilgili detaylı bilgiye Açıklama kısmından ulaşabilirsiniz.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden Türkiye’nin önde gelen ödeme kuruluşu olan PAYTR  üzerinden güvenle peşin yada 12 aya kadar en uygun vade farkı seçenekleri ile  vadeli satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden hiç bir finansal veri yada belge tutulmamaktadır.

Stokta yok

ACT MOCK TEST (Deneme Sınavı)

Bu Deneme Sınavı ile elde edeceğiniz kazanımlar

** Sınav gerçek sınav ile aynı biçim ve zorluk derecesine sahiptir. Sorular aynen gerçek sınavda olduğu şekil ve mantıkta öğrencilere sorulmaktadır. Bu sınav sonucunda sizin gerçekten hazır olup olmadığınız yaklaşık +-0.5 fark ile ortaya çıkmaktadır. (** Sınav zamanında ortaya çıkabilecek fiziksel ve psikolojik faktörler hariç!

Bir başka deyişle, gerçek sınava girmeden, onca para ve emeği boşa atmadan, sınav için gerekli olan Akademik Bilgi ve Donanıma hazır olup olmadığınızı, hangi konularda eksiğiniz olduğunu ve hazırlanmak için gerekli olan yaklaşık süreyi net bir biçimde öğrenebileceksiniz. 

Sınav sonuçları öğrencilere e-posta ile iletilmekte ve aynı zamanda ZOOM üzerinden canlı bir görüşme yapılıp eksikleri ve nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Bu görüşme yaklaşık 40 dk. sürmektedir ve ücretsizdir

Sınavımıza kaydolan herkese eğitimler indirimli olarak uygulanmaktadır. Normal ders saati 250 TL olan eğitimlerimiz, sınavı çözdüğünüz taktirde 200 TL den sizlere sunulmaktadır.

Gerçek Sınav Ücreti: 171.50 USD  

Deneme Sınavı Ücreti : 250 TL

Süre: 2 saat 55 dakika.

Format:  İngilizce, Matematik, Okuma (Reading) ve Fen bilimleri. Yazma bölümü opsiyoneldir ve deneme testinde yazma bölümü bulunmamaktadır.

https://global.act.org/content/global/en/products-and-services/the-act-non-us/registration/fees.html

Taksitlendirme

Shopping Cart
Scroll to Top