-33%

500,00

Sınav ile ilgili detaylı bilgiye Açıklama kısmından ulaşabilirsiniz.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden Türkiye’nin önde gelen ödeme kuruluşu olan PAYTR  üzerinden 3 taksite kadar tüm kredi kartları ile vade farksız satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden hiç bir finansal veri yada belge tutulmamaktadır. 

IELTS ACADEMIC MOCK TEST (Deneme Sınavı)

IELTS ACADEMIC MOCK TEST (Deneme Sınavı)

Bu Deneme Sınavı ile elde edeceğiniz kazanımlar

** Sınav gerçek sınav ile aynı biçim ve zorluk derecesine sahiptir. Sorular aynen gerçek sınavda olduğu şekil ve mantıkta öğrencilere sorulmaktadır. Bu sınav sonucunda sizin gerçekten hazır olup olmadığınız yaklaşık +-0.5 fark ile ortaya çıkmaktadır. (** Sınav zamanında ortaya çıkabilecek fiziksel ve psikolojik faktörler hariç!

Bir başka deyişle, gerçek sınava girmeden, onca para ve emeği boşa atmadan, sınav için gerekli olan Akademik Bilgi ve Donanıma hazır olup olmadığınızı, hangi konularda eksiğiniz olduğunu ve hazırlanmak için gerekli olan yaklaşık süreyi net bir biçimde öğrenebileceksiniz. 

Sınav sonuçları öğrencilere e-posta ile iletilmekte ve aynı zamanda ZOOM üzerinden canlı bir görüşme yapılıp eksikleri ve nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Bu görüşme yaklaşık 40 dk. sürmektedir ve ücretsizdir

Sınavımıza kaydolan herkese eğitimler indirimli olarak uygulanmaktadır. Normal ders saati 250 TL olan eğitimlerimiz, sınavı çözdüğünüz taktirde 200 TL den sizlere sunulmaktadır.

Gerçek Sınav Ücreti: 2.400TL  

Deneme Sınavı Ücreti : 500 TL

Süre: 2 saat 45 dakika. (Deneme sınavında gerçek sınavda olduğu gibi, konuşma sınavı için 2.30 dakika ve konuşma sınavı için ayrı olarak 15 dakika süre uygulanmıştır.

Format: Test dört bölümden oluşur: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. British Council ile IELTS’e kayıt yaptırdığınızda test, resmi bir British Council IELTS test merkezinde gerçekleştirilir.

** Konuşma sınavı, bilgisayarlı sınavın olduğu gün veya daha sonrasında, aynı gerçek IELTS Testinde olduğu gibi, gerçek bir examiner ile ZOOM üzerinden canlı olarak yapılmakta ve toplamda 15 dakika civarında sürmektedir.

Taksitlendirme

Shopping Cart
Scroll to Top