İNGİLİCE REDAKSİYON VE ÇEVİRİ HİZMETLERİMİZ

Akademik Sınavlar olarak İhtiyacınız olan İngilizce Redaksiyon (Proofreading) ve Çeviri hizmetleri ile yanınızdayız. Aşağıdaki butonları kullanarak bize redaksiyon veya çevirinizi iletebilirsiniz

İngilizce metinler için uygulanan son okuma hata düzeltme işlemidir. Özellikle SAT-TOEFL-IETLS-GRE gibi B2 seviye ve üzeri yazım becerisi isteyen sınavlar için hatasız yazma çok önemli olmakla beraber Proofreading (Redaksiyon)
Lisans, Master, Doktora (PhD) öğrencileri içinde vazgeçilmezdir.

Akademik Sınavlar olarak profesyonel hata düzeltme hizmetleri sunmaktayız. Özellikle SAT-TOEFL-IETLS-GRE gibi B2 seviye ve üzeri yazım becerisi isteyen sınavlar için hatasız yazma çok önemlidir.
Bununla beraber Lisans Master, Doktora (PhD) öğrencileri içinde vazgeçilmez bir öneme sahiptir.
Burada yapacağınız en küçük bir yanlışın bedeli zamandır ve telafisi yoktur.
O yüzden gelin işinizi şansa bırakmayın.
Bizimle ZAMAN KAZANIR, YOL ALIRSINIZ !
Peki biz bu Proofreading (Redaksiyon) hizmetini nasıl yapıyoruz ?

Akademik yazılarda kelime seçimi çok önemlidir ve doğru ve akademik kullanıma uygun kelime seçimleri alacağınız nota direk etkide bulunur. En az B2 düzeyinde kelimeler seçmeli ve onları akademik yazım biçim ve kurallarına göre uygun bir biçimde kullanmalısınız.

Akademik yazım gerektiren her türlü sınav da en çok gözden kaçırılan unsurlardan biri de noktalama, yazım ve dilbilgisinden kaynaklanan hatalardır. genelde kısıtlı bir zamanda çok acele edildiğinden bu tür hatalar her zaman olabilir. İşte biz bu noktada sizin en çok nerelerde hata yaptığınızı belirliyor ve sizlere sunduğumuz öneriler ve düzeltmeler ile ileride hata yapma olasılığınızı en aza indirgiyoruz.

Akademik yazı biçimlerinin formal bir yapısı vardır. Günlük hayatta kullanılan kelime ve cümle kalıplarını burada kullanamazsınız. Aynı zamanda yazının kendi kurallarındaki akıcılığı da çok önemlidir. Bizlere gönderdiğiniz yazılar bahsedilen unsurlar çerçevesinden incelenerek sizlere ulaştırılır.

Akademik sınavlara hazırlanmanın veya Üniversite’de akademik kariyer yapmanın ne demek olduğunu akademisyen eğitimcilerimizden daha iyi kimse bilemez.
Sizlerin yaşamış olduğu bütün bu zorlu süreçlerin hepsini daha önce yaşamış, alanlarında uzman Akademisyen Eğitimcilerimiz tarafından dikkatle kontrol edilip bütün gerekli geri bildirimler Word dosyası olarak öneriler veya isteğe bağlı olarak düzeltmeleri yapılmış bir biçimde geri gönderilir.
Bunun yanında bizden Öneri + Tam Düzeltme hizmeti alan kullanıcılarımız için bunlara ek olarak Akademisyen eğitimcilerimiz kendi networklarında herhangi bir İntihal (Plagiarism) olup olmadığını araştırıp böyle bir durum da sıkıntı ile karşılaşmamanız için geri bildirim vereceklerdir.

Alanı Mütercim Tercümanlık olan hocalarımız ile metinleriniz emin ellerde ! Sizde korkmadan, çekinmeden gönderdiğiniz metinler için en iyi sonucu alacağınıza emin olabilirsiniz.

HEMEN ŞİMDİ

ÜCRETSİZ REDAKSİYON veya Çeviri GÖNDERİN

100 KELİMEYE KADAR ÜCRETSİZ REDAKSİYON

İngilizce Redaksiyon akademik sınavlara hazırlanan veya halihazırda bir Üniversite’de lisans, doktora veya master programlarına devam öğrenciler için olmazsa olmaz bir gereksinimdir. İşte biz bu noktada en kaliteli redaksiyon hizmetini sizlere sunuyoruz. Üstelik risk yok 

100 Kelimeden fazla redaksiyonlar ücete tabidir. Her 400 kelime 30 TL’ den hesaplanmaktadır.

 Eğer Plagiarism istenirse o zaman her 400 kelime için fiyat 40 TL olmaktadır.

Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız