Deneme Sınavları ve Diagnostic Test

IELTS-TOEFL-SAT-ACT Sınavlarından birine girmeyi düşünüyorsunuz fakat gerçekten hazır olup olmadığınızı bilmiyorsanız o zaman bu deneme sınavları tam size göre.

Akademik Sınavların hazırladığı, gerçeğine en yakın deneme sınavlarına girerek;

  1. Gerçek deneme sınavına girmeden, sınava gerçekten hazırmısınız, onu öğrenebilirsiniz
  2. Yaklaşık 800 ile 2.600 TL (**Mayıs 2022  itibarı ile) arasında fiyatı olan gerçek sınav ücretini  hazır olmadan verip, paranızı çöpe atmaktan kurtulursunuz.
  3. Sınav sonrasında alacağınız gerçek geribildirimler ile tam olarak eksiklerinizi öğrenir, ona göre hazırlıklarınızı tamamlarsınız.
  4. Deneme sınavlarımıza girenlere özel olarak sunduğumuz harika Sınav Eğitimi  indirimlerinden faydalanırsınız.
  5. Ücetsiz Sınav Danışmanlığı hizmetimizden yararlanırsınız.

Diagnostic Test:

Özellikle sınav eğitimlerine hazırlanmak isteyen fakat nereden başlayacağınızı, hangi konularda eksiklerinin olduğunu bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için biçilmiş kaftandır.

A1 Seviyesinden C1 Seviyesine kadar özel olarak Akademik Sınavlar Eğitimcileri tarafından oluşturulmuş bu harika test bir Seviye Tespit Sınavı Değildir ! Sizlerin ne bildiği ile ilgilenmez. Neleri bilmediğinizi ve bağlantılı olarak hangi bölüm ve konulardan eksiğiniz olabileceğini tam olarak tarar ve ona göre geri bildirim verir. Böylece sizler sınavlara hazırlanırken vakit kaybetmez, tam olarak ihtiyaç duyduğunz konulara eğilir ve sonucunda başarıya ulaşırsınız !

 

Siz Neredeyseniz
Biz tam olarak Oradayız !

Akademik Sınavlar Online Eğitim olarak ister mobil, ister tablet veya masaüstü bilgisayar olsun, sizin içim en doğru yer neresi ise biz de oradayız

Her platform ve cihazda sorunsuzca çalışan altyapımız ve sistemle entegre olan yazılımlarımız ile eğitim 7/24 devam eder, tâ ki siz Hedefinize Ulaşıncaya kadar !

Sizleri arzu ettiğiniz başarıya taşıyacak
Sınavlarımız hakkında bilgi alın

Akademik Sınavlar İletişim Formu

Sizleri arzu ettiğiniz başarıya taşıyacak Sınavlarımız hakkında bilgi alın

Akademik Sınavlar İletişim Formu


Shopping Cart
Scroll to Top