Aramıza Hoş Geldiniz !

Merhaba;

Sizleri aramızda görmek ne güzel. Hoş geldiniz. Burada hayallerinizi birlikte inşa etmek ve sizleri onlar ile buluşturmak adına elinden gelenin fazlasını yapmaya gayretli in üst düzey eğitimciler var.

Onla sizi önemsiyor ve gerçekten düşünüyor. İşlerini çok ama çok ciddiye alıyorlar ve sizlerin de aynı şekilde ciddiye almasını bekliyorlar.

Çok profesyoneş eğitimciler, kanıtlanmış eğitim metodumuz, teknolojiyi en üst düzeyde kullanma becerimiz ve etkili danışmanlık ve takibimiz bizleri çok farklı bir yere konumlandırmaktadır. 

Lütfen sizin için özel olarak oluşturulan programımıza sabır ve titizlikle uyalım. Danışmanlarımızın ve eğitimcilerimizin sizden istediklerini harfiyen yerine getirelim ve birlikte BAŞARALIM !

E-postanızı Konrol Edin ve Onaylayın !

Şimdi lütfen size gönderilen hesap etkinleştirme e-postasını onaylayın ve hesabınızı aktifleştirin. Siz bunu yapana kadar sisteme giremeyecek ve size özel bilgilere erişemeyeceksiniz. Daha sonra kullanıcı durumunuz onaylanacaktır.

Hesabınızı etkinleştirdiyseniz aşağıdaki linkten yada menü üzerindeki Giriş Yap düğmesi aracılığı ile sisteme giriş yapınız.

Hesabınıza ve size özel profilinize ulaşın !

Yandaki düğmeleri kullanarak  hesabınıza ve profilinize ulaşabilirsiniz. Hesap bölümünde ödemeler, hesap bilgileri düzenleme ve değiştirme gibi bölümler yer alırken Akademik Profiliniz bölümünde kaydedilen ders videolarınız, ödevleriniz, ders devamsızlıklarınız, yüklenen belgeler gibi bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlere her zaman menüdeki hesabım sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

5/5
Akademik Sınavlara doğru hazırlanmanın ne kadar önemli olduğunu sizlerle tanışınca fark ettim. Meğer doğru bildiğim bir çok şeyde inanılmaz hatalarım varmış. Bir de işin de iyi olmak çok önemli ve samimi söylüyorum beni İngilizce konusunda şu zamana kadar en çok zorlayan sizdiniz ve şu an Tıp Fakültesindeysem beni SAT’e sizin hazırlıyor olmanız en büyük şansımdı.
Nadine
İZMİR

Kanıtlanmış Uzman Başarı

Uluslararası Akademik Sınav eğitimlerinde %95 'lere ulaşan profesyonel kanıtlanmış başarı

Size yardım etmek için değil, hayallenize birlikte ulaşmak için buradayız !

Siz Neredeyseniz
Biz tam olarak Oradayız !

Akademik Sınavlar Online Eğitim olarak ister mobil, ister tablet veya masaüstü bilgisayar olsun, sizin içim en doğru yer neresi ise biz de oradayız

Her platform ve cihazda sorunsuzca çalışan altyapımız ve sistemle entegre olan yazılımlarımız ile eğitim 7/24 devam eder, tâ ki siz Hedefinize Ulaşıncaya kadar !

Sizleri arzu ettiğiniz başarıya taşıyacak
Sınavlarımız hakkında bilgi alın

Shopping Cart
Scroll to Top