Hakkımızda

Akademik Sınavlar

Sizi Hayallerinize, Hayallerinizi Size Hazırlar

TOELF-IELTS-SAT-ACT-PROFICIENCY ve AKADEMİK SEVİYE YETİŞTİRME Programlarımız yanında Sınav Koçluğu & Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile sizlerin her zaman yanınızdayız. 

About Us Image

Her şey bir hayâlle başlar, yeter ki hayâl olarak kalmasın

Biz yaptığımız işe inanıyoruz. Bildiğimizi iddia ettiğimiz şeyleri biliyor, bilmediklerimizi ise nasıl öğreneceğimizi biliyoruz. Sabah eğer uyanmışsak, bunun bir amaç dahilinde olduğuna inanıyoruz. Sürekli bir gelişerek değişim içerisinde olmaya gayret ediyoruz.

 Deneyimlemediğimiz ve işe yaramayan hiç bir bilgiyi öğretmiyor, zaman geçirmiyor, zamana, zamanı gelince toplanacak hayaller ekiyoruz. 

Öğretiyouz, bilgilendiriyoruz ve takip ediyoruz. Sıkmayan fakat kurallarına uyulan bir disiplin ile ilerliyoruz. 

Gelin hayallerinize giden yolda birlikte ilerleyelim, siz “GERÇEĞİNİZE” ulaşırken, biz “GURURU” yaşayalım.

Akademik Sınavlar

Sizleri dünyanın en saygın ve en çok tercih edilen sınavları olan TOEFL-IELTS-SAT ve ACT sınavları ile Üniversite Hazırlık Atlama (Proficiency) sınavlarına, ZOOM canlı online eğitim platformuna entegre edilmiş, ve % 100 güvenli teknik altyapıya sahip kendi sitemiz üzerinden  hazırlar.

Akademik Sınavlar eğitim eğitim sitesi, sahip olduğu öğrenci iletişim ve takip eğitim modülü ile ödev, ders programı, devam-devamsızlık çizelgesi gibi öğrencinin başarısına direk katkıda bulunan iletişim araçlarını etkili  bir biçimde kullanmaktadır. Öğrenci ile gerek duyulan her türlü iletişim bu modül üzerinden yürütülmektedir.

Akademik Sınavlar ile entegre çalışan  ZOOM  eğitim platformu üzerinden yapılan canlı dersler şifreli  kaydedilerek, sadece öğrencinin ş erişebileceği bir biçimde sisteme kaydedilir. Öğrenci zaman ve süre kısıtlaması olmadan ders videosunu dilediği kadar ve dilediği yerde özgürce izleyip dersler tekrar edebilir.v

Yukarıda bahsettiniz sınavlara İngilizce seviyesi olarak hazır olmayan A1-A2-B1 öğrencilerine Akademik Seviye Yetiştirme Eğitimleri veriyoruz.

Her bir seviye ortalama 30 saatlik bir ders sayısı demektir. Bu süre yapılacak olan Diagnostic Test ve gireceği sınavın MOCK Testi ile belirlenip ona göre süre arttırılıp , azaltılabilinir.

Ayrıca yabancı eğitimciler ile, sınavlar dışında, Genel İngilizce ‘ye yönelik konuşma dersleri de verilmektedir. 

İkamet ettiğimiz şehir İzmir olmak ile birlikte, eğitimlerimizi online olarak sürdürüyoruz. Edindiğimiz tecrübeler ışığında, ZOOM üzerinden yaptığımız online eğitimdeki başarımızın çok yüksek olduğunu ve teknoloji kullanımında çok ileride olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. O yüzden içiniz rahat olsun.

Fakat ben mutlaka yüz yüze ders almalıyım diyen öğrencilerimiz içinde,  anlaşmalı kurumumuzda birebir veya en fazla 3 kişilik özel ders yapma imkânımız bulunmaktadır.

Bununla birlikte yeni gelişen pandemi sonrası şartlar doğrultusunda, kendi kurumumuz çok yakında kendi yerinde hizmete girecek gibi görünmektedir. Bu konu ile ilgili olarak takipçi ve öğrencilerimize, e-posta, sosyal medya hesapları ve iletişim bilgileri üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Fakat unutmayın ! Kendi yerimize de olsa dahi, biz tüm Türkiye’ye ve hatta dünyaya hizmet veren ve vermek isteyen bir kurum olduğumuzdan,   göz bebeğimiz olan online eğitim asla bitmeyecek, teknolojik, altyapısal ve eğitimsel olarak, gelişerek değişmeye ve iyileşmeye devam edecektir.

Ödemelerimiz Türkiye’nin önde gelen ve %100 güvenli ödeme platformu olan PAYTR (www.paytr.com) üzerinden ister havale, isterse banka kartlarına vade farklı olarak 12 taksite kadar vadeli ödeme olarak kabul etmekteyiz.

Eğitimcilerimiz tamamen yabancı eğitimcilerden oluşmaktadır ve verdikleri eğitimler bakımından minimum 10-15 yıllık bir birikime sahiptirler. Bununla birlikte, içlerinde akademik hayatı devam eden eğitimciler de bulunmaktadır

Sınav eğitimlerinin yanı sıra, Sınav Koçluğu ve Danışmanlığı ile Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimizde bulunmaktadır. 

Sınav Danışmanlığı öğrencilerimize ücretsiz olup , Sınav Koçluğu ile Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimizin ücretleri; gerek duyulan ders süresi, yaz okulu, Üniversite, mastır ya da doktora programları ile ülke veya gidilmesi düşünülen zaman aralığına ve vize talep durumuna değişiklik göstermektedir.

Biraz abartılı gibi görünse de gururlar söyleyebiliyoruz ki, bize inanıp, programlarımızı takip eden ve arzu edildiği gibi çalışma, ödev ve tekrarları yapan öğrencilerimiz %95 ve üzeri başarıyı çok rahatlıkla yakalamaktadırlar.

Bu sınavlara ait çok özel bilgiler, teknik ağırlıklı taktiksel çalışmalar, harika anlatım ve danışmanlık hizmetlerimiz ile düşlenen puan, hayalde kalmayacaktır. 

Eğitimlerimiz, danışmanlık  hizmetlerimiz veya aklınıza takılan herhangi bir konuda bize aşağıdaki iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilir, en doğru ve güncel bilgileri alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bizimle Mesajlaşın

Sağ alt tarafta bulunan kırmızı mesaj butonu vasıtası ile bize he zaman ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın

+90-506 055 23 65

Bize E-Posta ile Ulaşın

info@akademiksinavlar.com

Sizleri arzu ettiğiniz başarıya taşıyacak eğitimlerimiz
hakkında bilgi alın


Shopping Cart
Scroll to Top